מי אנחנו?

תכירו את הצוות שלנו

קדמה סולארי הוקמה כדי להביא לארץ פתרון סולארי בר השגה לכל בית.

המייסדים שלנו
שטרן טיגלר
 מנכ"ל
ג'וליאן טיגלר
 סמנכ"ל טכנולוגיה
עזרא לבנדה
 סמנכ"ל תפעול
נח ברמן
 סמנכ"ל שיווק
מה מניע אותנו?

לאחר שנים של עבודה בחברות בתחום ההנדסה והבינוי, נפל לנו האסימון שיש בארץ משאב טבעי אחד שלא מנוצל כראוי - השמש. התחלנו לחקור את הנושא והגענו לעצם הבעיה: מערכות סולאריות נתפסות כלא ראליות למשפחה הממוצעת. היה חשוב לנו לפתור את הבעיה הזאת ולהביא גישה מקצועית עם איכות אמריקאית לענף בארץ.

מי אנחנו?

ארבעת המייסדים שלנו מגיעים עם נסיון רב בתחום והשכלה במוסדות מובילים בחו״ל ועלו ארצה עם מטרה לבנות מדינה טובה וירוקה יותר ולחזק את הכלכלה הישראלית. אנו שואפים לתת לכם את החוויה הטובה ביותר בכל התהליך, על ידי צוותים מקצועיים ששמים לב לפרטים הקטנים. צוותי ההתקנה, מכירות, והנדסה מסורים לחזון המשותף שלנו, פתרון סולארי בר השגה לכל בית ששם את לקוח הקצה במרכז.

מה אנחנו מציעים?

עם קדמה תקבלו מערכת סולארית לבית, לעסק, או למשק באיכות הגבוהה ביותר עם שירות מ-א' עד ת' תחת קורת גג אחת. אנחנו מאמינים שפרויקט מוצלח נובע מסינרגיה בין כל הגורמים השונים ויחס אישי ומותאם מכל אנשי הצוות. חשוב לנו שתקבלו החל מהשיחה הראשונה איתנו ועד לחיבור הסופי, ליווי מקצועי וצמוד מאיתנו, בלי קבלני משנה. עם אופציות המימון שאנו מציעים, כל אחד יכול להרשות לעצמו לעבוד איתנו ולהתקין מערכת סולארית עבור הבית, העסק, או המשק שלכם.

צוותי ההתקנה

מחלקת ההתקנות שלנו היא הלב המערכת בקדמה סולארי. יש לנו מעל 25 מתקינים מוכשרים ומסורים לשינוי האנרגטי שקורה בארץ כולל צעירים ועובדי ענף וותיקים ולא מאט עולים חדשים. אנחנו דוגלים על התקנה רק ע"י צוותי ההתקנה שלנו וללא קבלני משנה.

מכירות

לפני כניסה לתפקיד באופן רשמי, כל יועץ מכירות שלנו עובר הכשרה הכוללת התקנת מערכות ביתיות ומסחריות והכשרה לבטיחות בגובה.  אחרי שמצטרפים עלינו, שאר צוות התמיכה יודע להביא את הפרויקט לקו הסיום בצורה יעילה ומהירה. היועצים שלנו יעזרו לכם לבחור את המערכת האידיאלית לבית או עסק שלכם. העקרונות שמובילים את צוות המכירות שלנו הם אמינות, שירות  מסור, ומומחיות טכנית.

ניצן כרם, יועץ מכירות

אמיר שמש, יועץ מכירות

מתן שילוח, מנהל מכירות

תכנון והנדסה

המהנדסים שלנו יודעים לתכנן את כל חלקי המערכת כולל העמדת הפאנלים, חיווט מערכת החשמל, הפכתת הצללה, כדי למקסם את התפוקה והתשואה של המערכת הסולארית שלכם. לפני הכניסה לתפקיד, כל מהנדס עובר הכשרה הכוללת התקנת מערכות ביתיות ומסחריות והכשרה לבטיחות בגובה. אנחנו יודעים שרק מהנדס שיודע איך בונים מערכת יכול לתכנן מערכת ברמה הגבוהה ביותר.

השותפים שלנו

כדי לספק לכם שירות ברמה הגבוה ביותר אנחנו עובדים רק עם שותפים בדרגה הגבוה ביותר. כל הפאנלים שלנו מגיעים מחברות TIER 1 לפי סקר של בלומברג. הממירים שלנו הם מחברת SolarEdge, חברה ישראלית מובילה בענף עם חידושים ייחודיים לייעול קיבולת. הספקים המקומיים והבינלאומיים שלנו הם בשם האיכות וטיב. 

אנו רוצים לגרום לחשמל נקי להיות זמין ומצוי לכל אחד ואחת.

     

         -שטרן טיגלר, מייסד ומנכ"ל, קדמה סולארי

 

הצטרפו אלינו

abb.png
yakir.png
sma.png
solaredge.png
qcells.png
longi.png
aroka.png
oron.png
eliransolar.png
jasolar.png
electra.png
yashihr.png
 

צרו קשר

בשליחת טופס זה, אני מודע/ת שקראתי והבנתי את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של קדמה סולארי

© 2020 קדמה סולארי

facebook-logo-white.png
twitter-logo-white.png
whatsapp-logo-white.png

 טל: 058-515-1948

כתובת: הפלך 7, תל אביב

מייל: noah@kedmasolar.com

whatsapp logo.png