מי אנחנו?

Stern Good.jpg
LI-In-Bug.png
שטרן טיגלר
מנכ"ל
Ezra III.jpg
LI-In-Bug.png
עזרא לבנדה
סמנכ"ל תפעול
Noah Good.JPG
LI-In-Bug.png
נח ברמן
 סמנכ"ל שיווק
מי אנחנו?
קדמה סולארי - כתום

קדמה סולארי הוקמה בשנת 2016, על ידי מייסדיה שעלו ארצה מארה"ב עם שליחות לבנות מדינה טובה וירוקה יותר ולחזק את הכלכלה הישראלית.

הם הגיעו עם נסיון רב בתחום הסולארי והשכלה במוסדות מובילים בחו״ל. אנו, בקדמה סולארי, שואפים לתת לכם את החוויה הטובה ביותר מכל התהליך, על ידי צוותים מקצועיים ששמים לב לפרטים הקטנים. צוותי ההתקנה, המכירות, וההנדסה מסורים לחזון המשותף שלנו, פתרון סולארי בר השגה לכל בית, ושם את הלקוח במרכז.

קדמה סולארי - צוות התקנות
מה מניע אותנו?

לאחר שנים של עבודה בחברות בתחום ההנדסה והבינוי, נפל לנו האסימון שיש בארץ משאב טבע אחד שלא מנוצל כראוי - השמש. התחלנו לחקור את הנושא והגענו לעצם הבעיה: מערכות סולאריות נתפסות כלא ראליות למשפחה הממוצעת. היה חשוב לנו לפתור את הבעיה הזאת ולהביא גישה מקצועית עם איכות אמריקאית לענף בארץ.

מה אנחנו מציעים?
בניית מערכות סולאריות

עם קדמה סולארי תקבלו מערכת סולארית לבית, לעסק, או למשק באיכות הגבוהה ביותר עם שירות מ-א' עד ת'. כל העובדים נמצאים תחת קורת גג אחת. אנחנו מאמינים שפרויקט מוצלח נובע מסינרגיה בין כל הגורמים השונים ויחס אישי ומותאם מכל אנשי הצוות. בקדמה סולארי חשוב לנו שתקבלו החל מהשיחה הראשונה ועד לחיבור הסופי, ליווי מקצועי וצמוד מאיתנו, ללא קבלני משנה. עם אופציות המימון הקיימות, כל אחד יכול להרשות לעצמו להתקין מערכת סולארית עבור הבית, העסק או המשק שלכם.

קדמה סולארי - מתקינים
קדמה סולארי - מתקינים
קדמה סולארי - kedmasolar
סולארי מסחרי

צוותי ההתקנות

מחלקת ההתקנות שלנו היא הלב של המערכת שנקראת קדמה סולארי. מעל 50 מתקינים מוכשרים ומסורים שעוברים הסמכה לעבודה בגובה והכשרה על ידי ראשי הצוותים הוותיקים שלנו. לעובדים שמגיעים אלינו יש את הרצון להוביל ולקחת חלק בתחום האנרגיה הירוקה וזו לא רק עוד עבודה בשבילם.

 העובדים שלנו מגיעים מכל קצוות תבל עם מגוון הכשרות, כישורים ומקצועות מכל הגילאים והמגזרים.

העובדים מבצעים את העבודה מקצה לקצה ברמה הגבוהה ביותר תוך תיאום בין כל הגורמים ובשיתוף עם בעל הכנס.

kedmasolar-קדמה סולארי
סולארי ביתי

צוות מכירות

ניצן.jpeg

ניצן כרם, יועץ מכירות

circle-cropped.png

איתי רימר, יועץ מכירות

שמש 1.jpeg

אמיר שמש, יועץ מכירות

לפני כניסה לתפקיד באופן רשמי, כל יועץ סולארי שלנו עובר הכשרה מעשית המתמקדת בהתקנות מערכות ביתיות ומסחריות.  היועצים שלנו יעזרו לכם להתאים את המערכת האידיאלית לבית או לעסק שלכם. העקרונות שמובילים את צוות היועצים שלנו הם אמינות, שקיפות ומומחיות טכנית.

36309bbb-2ab4-4114-83ea-9b8d79c062e7.jpg

רועי רשף , מהנדס ראשי

70f747d5-5562-47dc-802b-79cdc6d015ef.jpg

תכנון והנדסה 

המהנדסים שלנו יודעים לתכנן את כל חלקי המערכת כולל העמדת הפאנלים, חיווט מערכת החשמל, הפחתת הצללה, על מנת למקסם את התפוקה והתשואה של המערכת הסולארית שלכם. לפני הכניסה לתפקיד, כל מהנדס עובר הכשרה הכוללת התקנת מערכות ביתיות ומסחריות והסמכה לעבודה בטוחה בגובה. אנחנו יודעים שרק מהנדס שיודע איך בונים מערכת יכול לתכנן מערכת ברמה הגבוהה ביותר.

אדוארדו "ללו" פיינסוד, מהנדס חשמל 

השותפים שלנו

כדי לספק לכם שירות ברמה הגבוה ביותר אנחנו עובדים רק עם שותפים בדרגה הגבוה ביותר. כל הפאנלים שלנו מגיעים מחברות TIER 1 לפי סקר שנערך על ידי בלומברג.            הממירים שלנו הם מחברת SolarEdge, חברה ישראלית מובילה בעולם בענף עם חידושים ייחודיים לייעול קיבולת ומאפשרת צפייה בייצור ומעקב אחר המערכת שלכם דרך אפליקציה קלה לתפעול. אנחנו גם מבצעים ונותנים שירותי התקנה, תכנון ורישוי לחברות סולאריות מובילות. כולל: אלקטרה תשתיות ושיכון ובינוי

abb.png
yakir.png
sma.png
solaredge.png
qcells.png
longi.png
aroka.png
oron.png
eliransolar.png
jasolar.png
electra.png
yashihr.png

 הקמנו את קדמה סולארי כדי להביא לארץ ישראל פתרון של אנרגיה סולארית נקייה  וברת השגה לכל בית! 

 

שטרן טיגלר, מייסד ומנכ"ל, קדמה סולארי

 

מיקום ושעות פתיחה

הפלך 7, תל אביב

א-ה : 08:00 - 21:00

התקשרו אלינו - 077-957-7728