צרו קשר

בשליחת טופס זה, אני מודע/ת שקראתי והבנתי את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של קדמה סולארי

© 2019 קדמה סולארי

facebook-logo-white.png
twitter-logo-white.png
whatsapp-logo-white.png

 טל: 058-515-1948

כתובת: הפלך 7, תל אביב

מייל: noah@kedmasolar.com

מערכות סולארית לעסקים

הגג של העסק או המשק שלך שווה עשרות אלפי שקלים בשנה  

סולאר ליסינג

לרבים מהעסקים בארץ יש גג לא מנוצל. יש בידכם האופציה להשכיר לנו את הגג שלכם וליהנות מדמי שכירות קובעים ל-25 שנים וללא השקעה מצידכם.

מימון

כעסק אתם יכולים לקבל עד כ-100% מימון בתכניות סולאריות ייעודיות מצד הבנקים.

קניה

יש לכם גג מעל 200 מ"ר? יופי! יש לכם הזדמנות לתת לנכס שלכם להניב עבורכם תזרים הכנסה קבוע ולמשך של כ-25 שנים.

תהליך ההתקנה

לאחר ביצוע של סקר היתכנות עם אחד מיועצינו, המדידות וצילומי הרחפן מועברים למהנדסים שלנו אשר יתכננו את המערכת האולטימטיבית עבורכם. בהצעת מחיר יישלח אליכם ניתוח של כלל הנתונים הרלוונטיים כולל חישובי תפוקה, תכנון הצבת פאנלים והעמדת הממיר.

הליך התקנת המערכת היינו החלק המהיר בכל התהליך ונמשך כימים בודדים בלבד, אך התקנה טובה מחזיקה לשנים רבות. לצוותים המקצועיים שלנו ישנו רקורד עשיר בהתקנות של מערכות ביתיות או מסחריות וצוותים אלו מספקים שירותים לחברות הגדולות בישראל. מעבר ליכולות הטכניים של צוותי ההתקנה שלנו, אנו מבינים את המשמעות של הכניסה לביתכם ומגיעים קשובים לכל בקשה.

קדמה סולארי תטפל בכל שלבי הרישוי מול הגופים הממשלתיים. הנציגים שלנו ידאגו להגיש את כל הטפסים, לחבר את הגורמים הרלוונטיים, ולהשיג את כל האישורים הנדרשים לחיבור המערכת שלכם. בשורה התחתונה, אל תקומו מהכורסא, אנחנו נעשה הכל בשבילכם.

לאחר חיבור המערכת אנו מספקים מענה לכל שאלה, בעיה ותחזוקה. אפליקציית הניטור של סולאראדג' נותנת לכם שליטה ובקרה על כל גורמי המערכת. אם יש תקלה האפליקציה שולחת התרעה לנו ולכם שנוכל להחזיר את המערכת לתפעול אופטימלי בהקדם.

30 דקות

יועץ אישי יתקשר אליכם ויסביר לכם על תהליך ההתקנה. נשמח לענות על שאלות, בקשות, ולעזור לכם לבנות את המערכת האידיאלית בשבילכם.

60 דקות

יועץ אישי יגיע לנכס שלכם כדי למדוד את הגג, לבדוק את החיבורים ולעזור לכם לתכנן מערכת סולארית טיילורמייד לצרכים שלכם.