מערכות סולארית לעסקים ומשקים

הגג של העסק או המשק שלך שווה עשרות אלפי שקלים בשנה  

סולאר ליסינג

לרבים מהעסקים בארץ יש גג לא מנוצל. יש בידכם האופציה להשכיר לנו את הגג שלכם וליהנות מדמי שכירות קובעים ל-25 שנים וללא השקעה מצידכם.

מימון

כעסק אתם יכולים לקבל עד כ-100% מימון עם ריבית אטרקטיבית בתכניות סולאריות ייעודיות עם תמיכה של הבנקים. צפו במגוון אופציות לדוגמא כמו התנאים של בנק לאומי ובנק הפועלים.

קניה

יש לכם גג מעל 200 מ"ר? יופי! יש לכם הזדמנות לתת לנכס שלכם להניב עבורכם תזרים הכנסה קבוע ולמשך של כ-25 שנים.

שלב - 2 יועץ מטעמנו יגיע לפגישה אישית הכוללת הסבר מלא על המערכת הסולארית והתהליכים הכרוכים בהתקנה, כמו כן לטובת התאמה מדויקת תתבצע בדיקת התכנות טכנית ומדידה של שטח הגג הכוללת צילומי רחפן על מנת לבנות את המערכת האידאלית עבורכם.

שלב - 1 צרו איתנו קשר או תשאירו פרטים באתר ויועץ סולארי יחזור אליכם, יענה על כל השאלות, יסביר לכם על המשך  התהליך ויקבע פגישה לייעוץ סולארי בחינם

גלו כמה אתם יכולים להרוויח ?

arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v
 

תהליך ההתקנה

לאחר ביצוע של סקר היתכנות עם אחד מיועצינו, המדידות וצילומי הרחפן מועברים למהנדסים שלנו אשר יתכננו את המערכת האולטימטיבית עבורכם. בהצעת מחיר יישלח אליכם ניתוח של כלל הנתונים הרלוונטיים כולל חישובי תפוקה, תכנון הצבת פאנלים והעמדת הממיר.

הליך התקנת המערכת היינו החלק המהיר בכל התהליך ונמשך כימים בודדים בלבד, אך התקנה טובה מחזיקה לשנים רבות. לצוותים המקצועיים שלנו ישנו רקורד עשיר בהתקנות של מערכות ביתיות או מסחריות וצוותים אלו מספקים שירותים לחברות הגדולות בישראל. מעבר ליכולות הטכניים של צוותי ההתקנה שלנו, אנו מבינים את המשמעות של הכניסה לביתכם ומגיעים קשובים לכל בקשה.

קדמה סולארי תטפל בכל שלבי הרישוי מול הגופים הממשלתיים. הנציגים שלנו ידאגו להגיש את כל הטפסים, לחבר את הגורמים הרלוונטיים, ולהשיג את כל האישורים הנדרשים לחיבור המערכת שלכם. בשורה התחתונה, אל תקומו מהכורסא, אנחנו נעשה הכל בשבילכם.

לאחר חיבור המערכת אנו מספקים מענה לכל שאלה, בעיה ותחזוקה. אפליקציית הניטור של סולאראדג' נותנת לכם שליטה ובקרה על כל גורמי המערכת. אם יש תקלה האפליקציה שולחת התרעה לנו ולכם שנוכל להחזיר את המערכת לתפעול אופטימלי בהקדם.

צרו קשר

בשליחת טופס זה, אני מודע/ת שקראתי והבנתי את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של קדמה סולארי

© 2019 קדמה סולארי

facebook-logo-white.png
twitter-logo-white.png
whatsapp-logo-white.png

 טל: 058-515-1948

כתובת: הפלך 7, תל אביב

מייל: noah@kedmasolar.com

whatsapp logo.png