מסחרית - אזכורית _edited.jpg

מערכת סולארית מסחרית

מסלולי רכישה

סולאר ליסינג

מימון

קניה

לרבים מהעסקים בארץ יש גג לא מנוצל. יש בידכם האופציה להשכיר לנו את הגג שלכם וליהנות מדמי שכירות קבועים ל-25 שנים וללא השקעה מצידכם.

כעסק, אתם יכולים לקבל עד 100% מימון עם ריבית אטרקטיבית בתכניות סולאריות ייעודיות עם תמיכה של הבנקים. צפו במגוון אופציות לדוגמא כמו התנאים של בנק לאומי ובנק הפועלים.

יש לכם גג מעל 200 מ"ר? יופי! יש לכם הזדמנות להפוך את הגג שלכם לנכס שיניב לכם הכנסה קבועה ל-25 השנים הבאות

 איך מתחילים בתהליך?

שיחת ייעוץ

שלב - 1 צרו אתנו קשר או השאירו פרטים באתר ויועץ סולארי יחזור אליכם, יענה על כל השאלות, יסביר לכם על המשך התהליך ויקבע פגישה לייעוץ סולארי בחינם

מגיעים אליכם

שלב - 2   יועץ מטעמנו יגיע לפגישה אישית הכוללת הסבר מלא על המערכת הסולארית המסחרית והתהליכים הכרוכים בהתקנה. כמו כן, לטובת התאמה מדויקת תתבצע בדיקת התכנות טכנית ומדידה של שטח הגג הכוללת צילומי רחפן על מנת לבנות את המערכת האידאלית עבורכם

תהליך ההתקנה

תכנון

נבצע סקר מלא של גג העסק שלכם (באמצעות רחפן!) ונתכנן את המערכת המתאימה ביותר. נשלח ניתוח של כל הנתונים הרלוונטיים לאישורכם, כולל חישוב תפוקה, בדיקת יציבות מבנה, ותכנון של כל חלקי המערכת כולל העמדת הפאנלים.

התקנת מערכת סולארית מסחרית נמשכת ימים בודדים בלבד, אך התקנה טובה מחזיקה לשנים. לצוותים המקצוענים שלנו יש ניסיון עשיר בהתקנות של מערכות סולאריות מסחריות וביתיות ומספקים שירותים לחברות הגדולות בארץ. מעבר ליכולות הטכניות שלנו, אנחנו מבינים את המשמעות של להיכנס למרחב שלכם ומגיעים קשובים לכל בקשותיכם.

רישוי

אנחנו נטפל בכל שלבי הרישוי מול הגופים הממשלתיים. הנציגים שלנו ידאגו להגיש את כל הטפסים, לחבר את הגורמים הרלוונטיים, ולהשיג את כל האישורים הנדרשים לחיבור המערכת שלכם. בשורה התחתונה, אל דאגה, אנחנו עושים את הכול!

לאחר חיבור המערכת יש לך מענה לכל שאלה, תקלה, ושטיפה. אפליקציית הניטור של סולאראדג'  נותנת לכם שליטה ובקרה על כל גורמי המערכת. אם יש תקלה, האפליקציה שולחת התראה לנו ולכם שנוכל להחזיר את המערכת לתפעול אופטימאלי בהקדם.

מערכות סולאריות מסחריות מבית קדמה סולארי

 
 
kedma_white_logo.png