e4f390e2-934e-4805-b936-4ea3d47852b8.jpg

פתרונות EPC

שקט תעשייתי וניהול לא מתפשר לאורך כל הדרך
סולאר ליסינג

לרבים מהעסקים בארץ יש גג לא מנוצל. יש בידכם האופציה להשכיר לנו את הגג שלכם וליהנות מדמי שכירות קבועים ל-25 שנים וללא השקעה מצידכם.

שירות מלא (Turnkey)

קדמה סולארי מתקינה מערכות מ-50 קוו"ט ועד 5 מגה וואט בתור קבלן לחברות ה-EPC הגדולות בארץ. השירות שלנו גם יוצא מחוץ לאתר,תכנון, רכש ולוגיסטיקה.

שירותי קבלנות

אם יש לכם מספר גגות גדולים אנו נשמח לעזור לכם להקים מערכות סולאריות מ-א' ועד ת'. יועצי המכירות שלנו, המהנדסים וצוותי המתקינים יעבדו אתכם באופן צמוד  כדי להביא פתרון מלא.

שלב - 1 צרו אתנו קשר או השאירו פרטים באתר ויועץ סולארי יחזור אליכם, יענה על כל השאלות, יסביר לכם על המשך התהליך ויקבע פגישה לייעוץ סולארי בחינם

מגיעים אליכם

שלב - 2   יועץ מטעמנו יגיע לפגישה אישית הכוללת הסבר מלא על המערכת הסולארית והתהליכים הכרוכים בהתקנה. כמו כן, לטובת התאמה מדויקת תתבצע בדיקת התכנות טכנית ומדידה של שטח הגג הכוללת צילומי רחפן על מנת לבנות את המערכת האידאלית עבורכם

תהליך ההתקנה

נבצע סקר מלא של גג העסק שלכם (באמצעות רחפן!) ונתכנן את המערכת המתאימה ביותר. נשלח ניתוח של כל הנתונים הרלוונטיים לאישורכם, כולל חישוב תפוקה, בדיקת יציבות מבנה, ותכנון של כל חלקי המערכת כולל העמדת הפאנלים.

ההתקנה עצמה נמשכת ימים בודדים בלבד, אך התקנה טובה מחזיקה לשנים. לצוותים המקצוענים שלנו יש רקורד עשיר בהתקנות של מערכות ביתיות ועד מסחריות ומספקים שירותים לחברות הגדולות בארץ. מעבר ליכולות הטכניות שלנו, אנחנו מבינים את המשמעות של להיכנס למרחב שלכם ומגיעים קשובים לכל בקשותיכם.

קדמה סולארי תטפל בכל שלבי הרישוי מול הגופים הממשלתיים. הנציגים שלנו ידאגו להגיש את כל הטפסים, לחבר את הגורמים הרלוונטיים, ולהשיג את כל האישורים הנדרשים לחיבור המערכת שלכם. בשורה התחתונה, אל דאגה, אנחנו עושים את הכל!

לאחר חיבור המערכת יש לך מענה לכל שאלה, תקלה, ושטיפה. אפליקציית הניטור של סולאראדג'  נותנת לכם שליטה ובקרה על כל גורמי המערכת. אם יש תקלה, האפליקציה שולחת התראה לנו ולכם שנוכל להחזיר את המערכת לתפעול אופטימאלי בהקדם.