חיפוש
  • kedmasolar

חשמל סולארי הוא הנדל"ן המניב החדש

אפשר להשוות השקעה במערכת סולארית בדומה לנדל"ן, אתה משקיע כמות כסף בהתאם לנכס שאתה קונה בהתאם אתה לוקח הלוואה שאותה אתה מקבל לפי יכולת ההחזר שלך, כמות הכסף ששמת מראש וריבית שהבנק נותן לך. בניגוד לנדל"ן על מערכת סולארית אפשר לקבל מ80%-100% מימון מהבנקים המובילים בארץ עם ריבית אטרקטיבית בסיסית כאשר הבנקים המובילים במתן הלוואות הם בנק הפועלים ובנק הלאומי והריביות נמוכות מאשר בנדל"ן.


מתוך: האתר של בנק הפועלים


פקידי האשראי בבנק מאפשרים מימון בחוב של עד סביב 4,000 ש”ח לכל קילו-וואט הספק – יותר מהעלות כולה. כלומר – אני יכול לקחת הלוואה בנקאית יקרה על כל הפרויקט ולהישאר עם תשואה אינסופית על ההון – כי ההון שייך לבנק.


ההקלות הרגולטריות והידיעה השמש תמיד מגיעה מאפשרת לבנקים להלוואת כסף בידיעה שהוא יחזור רשות החשמל קיבעה את מחיר החשמל כאמור, ל־25 שנה, בתעריף מכירה קבוע לחברת החשמל - 48 אגורות לקווט"ש (קילוואט לשעה) עד 15 קו"טש ומעל מקבלים 45 אגורות לקווט"ש.

כל בעל גג ובעל מונה חשמל של חברת החשמל לרכוש מערכת סולארית, להתקין אותה על הגג והרי לו נכס מניב כמעט ללא סיכון
בוא ניקח לדוגמא משפחה ממוצעת משפחה בת 5 נפשות גרה בבית פרטי עם רעפים עם גודל גג ממוצע של 110 מ"ר ללא צל יכולה לייצר כמעט 13,000 שקלים עם תשואה של 15.83% גבוהה יותר משוק ההון ומשוק הנדל"ן ככל שהגג יותר גדול הסכום יותר גבוה וכך גם התשואה.

בעזרת המחשבון שלנו באתר תוכלו לחשב בעצמכם את ההחזר הממוצע-עוד הטבה שמעלה את הכדאיות בהשקעה בגג סולארי הוא שלא משלמים מס על מערכות קטנות,

תקנות מס הכנסה מערכת סולארית עומדות על עד סכום של 24,000 ₪ לשנה –יש פטור ממס

לאחר מכן מעל 24,000 ₪ ועד 98,707 ₪ יחויב ב-10% מס מהשקל הראשון וישודר בשדה זה. התקרה שנקבעה היא גובה מחזור עוסק פטור במע"מ ( 98,707 ₪) – נועד ליצירת אחידות עם מע"מ. הכנסה מעל 98,707 ₪ - נשמרת הטבת המס עד 98,707 ₪


מעוניינים יכולים לקרוא את : הצעת חוק לעידוד השקעה באנרגיות מתחדשות )הטבות מס בשל הפקת חשמל מאנרגיה מתחדשת - הוראת שעה(, התשע"ו-)


לסיכום : התשואות יותר גבוהות, הריביות יותר נוחות, הסיכון יותר נמוך ואת הלוואה מחזירים בדרך ככל בין 4-7 שנים אז אם יש לכם גג פנוי אין שום סיבה שלא תכניסו כסף


10 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול