מערכות סולאריות ביתיות

מורידים את חשבון החשמל לאפס בעזרת השמש

מימון

היום ישנו עידוד השקעות מצד הבנקים על ידי תכניות מימון סולאריות ייעודיות. הורידו את טופס ההגשה פה

קניה

מהיום אתם יכולים לרכוש לעצמכם מערכת סולארית לביתכם בתנאים נוחים עם החזר השקעה גבוה ושליטה מלאה על התזרימים

תהליך ההתקנה

נבצע סקר מלא של גגכם (באמצעות רחפן!) ונתכנן את המערכת המתאימה ביותר לביתכם. נשלח ניתוח של כל הנתונים הרלוונטיים לאישורכם, כולל חישוב תפוקה, בדיקת יציבות מבנה, ותכנון של כל חלקי המערכת כולל העמדת הפאנלים.

ההתקנה עצמה מתמשכת ימים בודדים בלבד, אך התקנה טובה מחזיקה לשנים. לצוותים המקצוענים שלנו יש רקורד עשיר בהתקנות של מערכות ביתיות ועד מסחריות ומספקים שירותים לחברות הגדולות בארץ. מעבר ליכולות הטכניים שלנו, אנחנו מבינים את המשמעות של להיכנס לביתכם ומגיעים קשובים לכל בקשתכם.

קדמה סולארי תטפל בכל שלבי הרישוי מול הגופים הממשלתיים. הנציגים שלנו ידאגו להגיש את כל הטפסים, לחבר את הגורמים הרלוונטיים, ולהשיג את כל האישורים הנדרשים לחיבור המערכת שלכם. בשורה התחתונה, אל תקומו מהכורסא, אנחנו עושים את הכל.

לאחר חיבור המערכת יש לך מענה לכל שאלה, תקלה, ושטיפה. אפליקציית הניטור של סולאראדג'  נותנת לכם שליטה ובקרה על כל גורמי המערכת. אם יש תקלה האפליקציה שולחת התרעה לנו ולכם שנוכל להחזיר את המערכת לתפעול אופטימאלי בהקדם.

15 דקות

מוזמנים ליצור עמנו קשר או להשאיר פרטים ויועץ סולארי שלנו יצור עמכם קשר. נשמח להסביר לכם על תהליך התקנה ואפשרויות למימון, וכמובן לענות על שאלותיכם. נבנה איתכם תכנית למערכת האידיאלית עבורכם.

60 דקות

יועץ מטעמנו יגיע לפגישה אישית הכוללת הסבר מלא על המערכת הסולארית והתהליכים הכרוכים בהתקנה, כמו כן לטובת התאמה מדויקת תתבצע בדיקת התכנות טכנית ומדידה של שטח הגג הכוללת צילומי רחפן.

 

צרו קשר

בשליחת טופס זה, אני מודע/ת שקראתי והבנתי את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של קדמה סולארי

© 2020 קדמה סולארי

facebook-logo-white.png
twitter-logo-white.png
whatsapp-logo-white.png

 טל: 058-515-1948

כתובת: הפלך 7, תל אביב

מייל: noah@kedmasolar.com

whatsapp logo.png